
11.08.2014р. Майдан Незалежності. На залишках головної сцени країни стоять люди, більшість серед них кияни. Вони вважають, що ця сцена має залишатися для народа, бути голосом громадськості. Ці люди співають пісні та налаштовані дуже рішуче, збираються ночувати на сцені.
Майдана по сути уже нет... Князь Огин
Комментариев нет:
Отправить комментарий